Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis, kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką, bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką. Konkurso tema – „Mano augalo vardas“.

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (toliau–LMNŠC) ir Vilniaus universiteto botanikos sodas (toliau – VU Botanikos sodas). Konkurso koordinatorius įstaigoje mokytoja Virginija Matulevičienė. 

Kauno vaikų darželio „Rudnosiukas“ priešmokyklinių ir ikimokyklinių grupių vaikai ir pedagogai dalyvavo  ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, skirtame Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos metų minėjimui. Konkurso dalyviai įsirengė žaliąsias palanges ugdymo įstaigoje, sukūrė užaugintų augalų kompozicijas pasirinkdami kelis savo užaugintus augalus ir bandė suteikti jiems vardus.