2021 metų direktoriaus veiklos ataskaita                                                                                                                                                                                                                                                                                         parsisiųsti PDF formatu                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

2020 metų direktoriaus veiklos ataskaita 

parsisiųsti PDF formatu

 

Biudžetinės įstaigos Kauno vaikų darželio „Rudnosiukas“ 2019 m. metinės veiklos ataskaitos pristatymas

parsisiųsti PDF formatu

2019 metų direktoriaus veiklos ataskaita 

parsisiųsti PDF formatu

2018 metų direktoriaus veiklos ataskaita 

parsisiųsti PDF formatu  

………………………………………………………………………………

2015 metų įstaigos vadovo veiklos ataskaita

parsisiųsti PDF formatu

2016 metų įstaigos vadovo veiklos ataskaita

parsisiųsti PDF formatu

2017 metų įstaigos vadovo veiklos ataskaita 

parsisiųsti PDF formatu