VGK darbo reglamentas 2021 m.                                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                parsisiųsti PDF formatu

                                                                                                                                                                                                                                                                                 

2022 m. VGK planas 

parsisiųsti PDF formatu

VGK sudarymo ir jos darbo organizavimo tvarkos aprašas

parsisiųsti PDF formatu

VGK sudėtis ir narių veiklos pagal sritis

parsisiųsti PDF formatu

Saugios ugdymo aplinkos aprašas

parsisiųsti PDF formatu

Smurto ir patyčių prevencijos ir intervencijos vykdymo tvarkos aprašas 

parsisiųsti PDF formatu

 

Kauno vaikų darželio „Rudnosiukas“ krizių valdymo tvarkos aprašas

parsisiųsti PDF formatu